Prva masaža je bila masaža celega telesa, ker imam zategnjene vse mišiče in to še dodatno pripomore k sastajanju limfe. Gospa Simona se mi je resnično posvetila in masažo prilagodila mojim potrebam. Poudarek je naredila na predelih, ki so bolj kritični. Moje telo se po njenih besedah odziva zelo dobro in hitro, zato bo lahko masaža zelo izboljšala moje stanje. Bom poročala o napredku, mogoče tudi kako slikovno gradivo pade ;) Dala mi je tudi nekaj nasvetov kako si lahko sama doma malo pomagam.
Po masaži je bilo telo resnično bolj ˝lahko˝. Izrazitih vidnih sprememb pa še ni. Dogovorili sva se tudi že za naslednjo masažo, ki bo konec tega tedna.
Ni komentarjev:
Objavite komentar